Podczas gdy wakacje nieuchronnie zmierzają ku końcowi, ja wciąż cieszę się z pogody i wykorzystuję każdą możliwą okazję do chadzania w typowo letnich sukienkach.
Lojalnie więc uprzedzam, że to nie koniec kwiecistych deseni w tym sezonie ;-)
Zieloną sukienkę kupiłam (zwyczajowo) na wyprzedaży i założyłam dopiero w tym roku - na urodziny mamy.
Materiał jest bardzo lekki i przewiewny, ale spora domieszka bawełny sprawia, że ubranie należy do gatunku tych, które człowiek najpierw pieczołowicie prasuje pół godziny, tylko po to, żeby 5 min. po założeniu być całym wygniecionym ;-) Coś za coś - niestety.
Muszę przyznać, że wśród gości dużą furorę zrobił fascynator - okazuje się, że tego typu ozdoba wciąż jest dość "egzotycznym" dodatkiem ;-)
Vintage Cat nosi:
* zielona sukienka w kwiaty / green floral dress - Pretty Girl %,
* czarne sandały peep toe / black peep toe shoes - Anne Michelle %,
* czarna kopertówka / black clutch - Avon (prezent od mamy),
* fascynator / fascinator - TK Maxx.










Wyglądasz ślicznie, sukienka jest urocza a fascynator, to kropka nad i. Ładna sceneria. Utwór znam, pamiętam, jest niesamowity... Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńTen uroczy skwer jest w pobliżu miejsca zamieszkania mojej mamy - grzech nie wykorzystać takiego zakątka ;)
UsuńDziękuję i oczywiście pozdrawiam!
Ślicznie wyglądasz Retro Damo, sukienka urocza a to, że się gniecie to mały problem, tak jak piszesz, coś za coś...i niech lato trwa...miłego weekendu bo ma być ciepło i bardzo letnio...
OdpowiedzUsuńRetro Dama - podoba mi się :D Ogromnie dziękuję za miłe słowa!
Usuńpiękna stylizacja i ten fascynator ! :)
UsuńŚlicznie dziękuję! :)
UsuńPiękna jest ta Twoja sukienka! Bardzo Ci do twarzy w tym kolorze. :)
OdpowiedzUsuńCieszę się, bo uwielbiam ten kolor!
UsuńBardzo ładna sukienka. Fascynator cudny. :-)
OdpowiedzUsuńBardzo mi miło, że się podoba - niestety fascynator to wciąż kontrowersyjny dodatek ;)
UsuńPowiem szczerze zachwyciłam się ta sukienka i całą stylizacją.Serdecznie Cię pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńhttp://balakier-style.pl/
Dziękuję bardzo Krysiu i również pozdrawiam! :)
UsuńUwielbiam wszystkie Twoje stylizacje! Kolor sukienki pięknie podkreśla Twoją urodę, a fascynator dodaje całości naprawdę wytworny charakter! :)
OdpowiedzUsuńOj tam zaraz stylizacje - za duże słowo ;) Niemniej bardzo Ci dziękuję!
Usuńmnie Twoje kwieciste sukienki nie nudzą, pragnę ich jeszcze więcej!
OdpowiedzUsuńta jest piękna i do tego oryginalna...chyba rzadko spotykany wzór...dodatki idealne, a ten fascynator przepiękny! może też sobie kiedyś coś takiego sprawię:))
Będzie więcej, bo to dominujący wzór w mojej szafie ;)
UsuńDziękuję za odwiedziny!
naprawde piekne sukienki pokazujesz, wiecej takich pozdrawiam
OdpowiedzUsuńSerdecznie dziękuję i zapraszam ponownie do Vintage-Cat! :)
UsuńPodoba mi się ten odcień zieleni sukienki :) Fascynator jest idealny ! Sama bym taki przygarnęła :)
OdpowiedzUsuńMuszę przyznać, że sukienkę kupiłam właśnie ze względu na tą soczystą zieleń :)
UsuńŚliczna sukienka, że też trafiasz na takie cuda na wyprzedażach...
OdpowiedzUsuńDziękuję! W Pretty Girl naprawdę można nieźle się obłowić na przecenach! Czasem korzystam też z bonów i kodów rabatowych - polecam tą stronkę :)
UsuńThank You! :)
OdpowiedzUsuńślicznie wyglądasz :) piękna sukienka :)
OdpowiedzUsuńDziękuję! ;)
Usuń