piątek, 23 sierpnia 2013

Summertime...


Podczas gdy wakacje nieuchronnie zmierzają ku końcowi, ja wciąż cieszę się z pogody i wykorzystuję każdą możliwą okazję do chadzania w typowo letnich sukienkach.
Lojalnie więc uprzedzam, że to nie koniec kwiecistych deseni w tym sezonie ;-)


Zieloną sukienkę kupiłam (zwyczajowo) na wyprzedaży i założyłam dopiero w tym roku - na urodziny mamy.
Materiał jest bardzo lekki i przewiewny, ale spora domieszka bawełny sprawia, że ubranie należy do gatunku tych, które człowiek najpierw pieczołowicie prasuje pół godziny, tylko po to, żeby 5 min. po założeniu być całym wygniecionym ;-) Coś za coś - niestety.




Muszę przyznać, że wśród gości dużą furorę zrobił fascynator - okazuje się, że tego typu ozdoba wciąż jest dość "egzotycznym" dodatkiem ;-)


Vintage Cat nosi:
* zielona sukienka w kwiaty / green floral dress - Pretty Girl %,
* czarne sandały peep toe / black peep toe shoes - Anne Michelle %,
* czarna kopertówka / black clutch - Avon (prezent od mamy),
* fascynator / fascinator - TK Maxx.


25 komentarzy:

  1. Wyglądasz ślicznie, sukienka jest urocza a fascynator, to kropka nad i. Ładna sceneria. Utwór znam, pamiętam, jest niesamowity... Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten uroczy skwer jest w pobliżu miejsca zamieszkania mojej mamy - grzech nie wykorzystać takiego zakątka ;)
      Dziękuję i oczywiście pozdrawiam!

      Usuń
  2. Ślicznie wyglądasz Retro Damo, sukienka urocza a to, że się gniecie to mały problem, tak jak piszesz, coś za coś...i niech lato trwa...miłego weekendu bo ma być ciepło i bardzo letnio...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Retro Dama - podoba mi się :D Ogromnie dziękuję za miłe słowa!

      Usuń
    2. piękna stylizacja i ten fascynator ! :)

      Usuń
    3. Ślicznie dziękuję! :)

      Usuń
  3. Piękna jest ta Twoja sukienka! Bardzo Ci do twarzy w tym kolorze. :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo ładna sukienka. Fascynator cudny. :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo mi miło, że się podoba - niestety fascynator to wciąż kontrowersyjny dodatek ;)

      Usuń
  5. Powiem szczerze zachwyciłam się ta sukienka i całą stylizacją.Serdecznie Cię pozdrawiam.
    http://balakier-style.pl/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo Krysiu i również pozdrawiam! :)

      Usuń
  6. Uwielbiam wszystkie Twoje stylizacje! Kolor sukienki pięknie podkreśla Twoją urodę, a fascynator dodaje całości naprawdę wytworny charakter! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj tam zaraz stylizacje - za duże słowo ;) Niemniej bardzo Ci dziękuję!

      Usuń
  7. mnie Twoje kwieciste sukienki nie nudzą, pragnę ich jeszcze więcej!
    ta jest piękna i do tego oryginalna...chyba rzadko spotykany wzór...dodatki idealne, a ten fascynator przepiękny! może też sobie kiedyś coś takiego sprawię:))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Będzie więcej, bo to dominujący wzór w mojej szafie ;)
      Dziękuję za odwiedziny!

      Usuń
  8. naprawde piekne sukienki pokazujesz, wiecej takich pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Serdecznie dziękuję i zapraszam ponownie do Vintage-Cat! :)

      Usuń
  9. Podoba mi się ten odcień zieleni sukienki :) Fascynator jest idealny ! Sama bym taki przygarnęła :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Muszę przyznać, że sukienkę kupiłam właśnie ze względu na tą soczystą zieleń :)

      Usuń
  10. Śliczna sukienka, że też trafiasz na takie cuda na wyprzedażach...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! W Pretty Girl naprawdę można nieźle się obłowić na przecenach! Czasem korzystam też z bonów i kodów rabatowych - polecam tą stronkę :)

      Usuń
  11. ślicznie wyglądasz :) piękna sukienka :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...